Film z drona

Film promocyjny z drona jest najlepszym sposobem na reklamę Twojej firmy, produktu czy marki.

Rozpocznijmy udaną współpracę. Prześlij dane kontaktowe,
skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy naszą ofertę.

Przesłane dane będą wykorzystane do jednorazowego kontaktu w celu przedstawienia oferty naszych usług.

Film z drona na koncercie
Film z drona
Film reklamowy osiedla z drona
Film z drona na defiladzie
Film slubny

Śluby i wesela

Ślub to bardzo ważne wydarzenie. W związku z tym warto zdecydować się na filmowanie dronem, aby uwiecznić wszystkie najistotniejsze momenty z tego dnia. Filmowanie przy użyciu drona jest w pełni profesjonalne. Świadczone przez nas usługi dronem wykonywane są rzetelnie, a zadaniem ekipy jest sfilmowanie całego wydarzenia, tak aby można było do nich czasami wracać wspomnieniami. Film z drona może zostać poddany obróbce i przesłany w formie klipu.

Ujęcia z drona są niezwykle przejrzyste, oddają wyjątkowość danego wydarzenia. Filmy obejmują m.in. przywitanie gości, przejazd do Kościoła oraz całą uroczystość. Zapoznaj się z cennikiem filmowania z drona.

Zapytaj o ofertę
filmowanie z drona -

Reklama działek na sprzedaż domów, firm, nieruchomości

Sprzedaż od zawsze rządziła się swoimi prawami. Na pierwszym miejscu nie sprzedawał się produkt tylko opakowanie czyli w naszym przypadku dobrze wykonane ujęcie. Obecnie zdjęcia z drona domów, firm, działek to standard. Ujęcia z drona pokazują skalę obiektu, otaczającą je tereny, architekturę. Ogłoszenia wzbogacone o materiał z drona czy to film czy to zdjęcia wielokrotnie zwiększa szanse sprzedaży. 

Zapytaj o ofertę
filmowanie z drona -
Zdjęcia z drona -

Filmy reklamowe, koncerty

W dobie internetu i social media nie może zabraknąć filmu reklamowego Twojej firmy. Film z powietrza w połączeniu z ujęciami z ziemi stworzy świetny materiał marketingowy. Film reklamujący Twoją firmę można promować w telewizji, na YouTubie czy w portalach społecznościowych (Facebook, Twitter, Instagram i inne).
Ciekawa forma filmu, zdjęć w połączeniu z odpowiednia muzyką powoduje, że otrzymamy bardzo mocne narzędzie marketingowe. Możemy w ten sposób promować dowolny produkt, usługę.  

Zapytaj o ofertę
filmowanie z drona -
Zdjęcia z drona -

Usługi z drona.

Zapraszamy do kontaktu.

Przesłane dane będą wykorzystane do jednorazowego kontaktu w celu przedstawienia oferty naszych usług. Więcej w polityce prywatności.