Zdjęcia z drona

Potrzebujesz zdjęć z powietrza? Pomożemy!

Rozpocznijmy udaną współpracę. Prześlij dane kontaktowe,
skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy naszą ofertę.

Przesłane dane będą wykorzystane do jednorazowego kontaktu w celu przedstawienia oferty naszych usług.

Inspekcje techniczne z drona
Zdjęcia z drona
Zdjęcia z drona

Śluby i wesela

Fotografia ślubna to nieodłączny element każdej ceremonii zaślubin. Im bardziej oryginalna i czarująca tym lepiej. A co gdyby tak zrobić zdjęcia z drona? Powitanie gości, przyjazd pary młodej pod kościół, składanie życzeń, przyjazd pod salę weselną czy plener najbliższej okolicy – takie widoki z lotu ptaka jako ujęcia z drona z pewnością nadadzą materiałowi ze ślubu niepowtarzalnego klimatu. Oprócz usługi dronem oferujemy także profesjonalny montaż zdjęć z możliwością dodania podkładu muzycznego.  

Zapraszamy do zapoznania się z sekcją zdjęcia z drona cena.

Zapytaj o ofertę
filmowanie z drona -
Zdjęcia z drona -

Dokumentacja z drona

Ujęcia z drona mogą być wykorzystywane także, jako świetne narzędzie wsparcia inwestycji budowlanych i gruntowych. Filmowanie z lotu ptaka pozwala stworzyć dokładną dokumentację budowlaną i inwestycyjną. Ujęcia z drona pozwalają pokazać dokładnie stan budowy i  dokumentować jej kolejne etapy. Filmy z powietrza to także bardzo dobry sposób na stworzenie dokumentacji inwestycyjnej rozległych terenów i działek, oraz sposób na wykonywanie realnych wizualizacji przyszłego zagospodarowania gruntu. 

Zapytaj o ofertę
filmowanie z drona -
Zdjęcia z drona -

Inspekcje techniczne

Inspekcje z drona to skuteczny i nierzadko jedyny sposób na kontrolę stanu trudno dostępnych miejsc i obiektów, takich jak mosty, kominy, dachy, maszynyZdjęcia z drona pozwalają wówczas na zastąpienie pracowników, których należałoby wysłać w takie miejsca. Inspekcja wykonywana przez ludzi często wiąże się z ryzykiem niebezpieczeństwa. Ujęcia z drona to w pełni bezpieczne i zdecydowanie bardziej wygodne rozwiązanie. Zdjęcia z drona dają precyzyjny i trwały obraz każdego elementu budowli. Do wykonanego ujęcia z drona możesz powrócić w każdej chwili, bez konieczności ponownego wspinania się na kontrolowany obiekt, jak ma to miejsce w przypadku tradycyjnej inspekcji. Usługi dronem są idealne dla Ciebie jeśli zależy Ci na ujęciach nad miastami, pomiędzy budynkami czy we wnętrzu np. hal.

Zapytaj o ofertę
filmowanie z drona -
Zdjęcia z drona -

Poszukiwanie z drona

Bezzałogowe statki powietrzne wykorzystywane są również w ratownictwie. Służą do poszukiwania ludzi oraz zwierząt. Daleki zasięg drona oraz doświadczenie operatora może uratować czyjeś życie. 

Zapytaj o ofertę
filmowanie z drona -

Nieruchomości

Przygotowując nieruchomość do sprzedaży, jesteśmy wręcz zobowiązani do wzbogacenia oferty fotografiami, przy czym wykonywanie takowych jedynie z płaszczyzny gruntu często bywa niewystarczające. Zdjęcia z drona dają znacznie szerszy obraz sytuacji, a ponadto przyciągają uwagę ewentualnych klientów. Odpowiednio i fachowo obrobione, zdjęcia z drona cennik których jest wyjątkowo przystępny, pokażą nie tylko samą nieruchomość, ale także jej okolice, z naniesionymi obrysami działki oraz wytyczonymi odległościami do szkół, przedszkoli czy najbliższych sklepów i instytucji.

Zapytaj o ofertę
filmowanie z drona -
Zdjęcia z drona -

Promocja usług

Zdjęcie z powietrza z użyciem drona są świetnym materiałem marketingowy. Dzięki ciekawym zdjęciom z powietrza można promować usługę w telewizji, na YouTubie czy w portalach społecznościowych (Facebook, Twitter, Instagram i inne). Pamiętajmy, że klient kupuje oczami więc warto mieć odpowiednią wizytówkę 🙂 
Ciekawa forma zdjęć w połączeniu z odpowiednia muzyką powoduje, że otrzymamy bardzo mocne narzędzie marketingowe. Możemy w ten sposób promować dowolny produkt, usługę.  

Zapytaj o ofertę
filmowanie z drona -

Film oraz zdjęcia zarówno z powietrza jak i z ziemi są realizowane zaawansowanym sprzętem ze stabilizacją. Posiadamy sprzęt lidera na rynku dronów DJI, dlatego nasz materiał jest wysokiej jakości w rozdzielczości Full HD oraz 4K.

Wykonujemy usługi na terenie całego kraju, a przede wszystkim w
województwie łódzkim, śląskim i świętokrzyskim.

Obsługujemy miasta i okolice:

Łódź, Kielce, Sieradz, Kępno, Radomsko, Częstochowa, Katowice, Kłobuck, Wieluń, Myszków, Włoszczowa, Bełchatów, Piotrków Trybunalski, Tomaszów Mazowiecki, Końskie, Wolbrom i okolice.

Zapytaj o ofertę

Usługi z drona.

Zapraszamy do kontaktu.

Przesłane dane będą wykorzystane do jednorazowego kontaktu w celu przedstawienia oferty naszych usług. Więcej w polityce prywatności.